top of page

СПОРТ У СВІТІ

II  ЮНАЦЬКА ОЛІМПІАДА В КИТАЇ

***

Олексій Масик - бронзовий призер ІІ літніх Юнацьких Олімпійських ігор з боротьби греко-римської!!!
У поединку за 3 місце наш спортсмен переміг таджикського борця ISOEV Ravzatullokh з рахунком 4:2 і виборов бронзову медаль.

***

25 серпня, на Юнацькій Олімпіаді розпочав свої змагання борець греко-римського стилю Олексій Масик.
У груповому раунді наш спортсмен здобув дві перемоги над спортсменами з Алжиру та Американського Самоа і поступився спортсмену з Туреччини.
Посівши друге місце в групі, Олексій о 12:54 за київським часом буде змагатися за бронзову нагороду з таджикським борцем ISOEV Ravzatullokh.
***

Наші пляжники поступилися бразильцям 0-2 (12-21, 15-21) та у підсумку посіли 9 місце. Ви все одно молодці!!!
***

Марина Дуць у забігу на 800 м на Юнацькій Олімпіаді посіла 4 місце у фіналі В, прийшовши до фінішу через 2:12.13.

***

Наш Антон Комар у напруженому протистоянні в 1/16 фіналу зі стрільби з лука на Юнацькій Олімпіаді поступився представникові Японії з рахунком 4:6.

***

Наші пляжники Ілля Ковальов та Олег Плотницький на ЮОІ-2014 перемогли команду з Канади з рахунком 2:0 (21-18, 21-15) та з першого місця в групі вийшли до наступного раунду змагань!

***

Наші пляжні волейболісти Ілля Ковальов та Олег Плотницький на ЮОІ-2014 у надзвичайно запеклій боротьбі поступилися команді з Таїланду з рахунком 1:2 (25-23, 20-22, 16-18).

***

Наш лучник Антон Комар у кваліфікаційному раунді посів 23 місце набравши 634 залікових очка і на стадії 1/16 фінала, яка розпочнеться о 4:23 23 серпня, змагатиметься з японцем MUTO Hiroki (674 очки і 10 місце).

***

Антон Комар на ІІ ЮОІ-2014 припинив участь у змішаному розряді зі стрільби кульової поступившись у стадії 1/16 фіналу 4:5.

Бажаємо спортсмену вдалих стартів в індивідуальному заліку!

***

Наш Олександр Козубський у кваліфікації метання спису посів 9 місце з результатом 69,96 м.