top of page

МФК КАРДИНАЛ НА КУБКУ СВОБОДИ: ПОЧАЛИ ЗА ЗДРАВІЄ…

Перший турнір перед сезоном 2014-2015 рокі МФК «Кардинал-Рівне» проводив у сусідньому Хмельницьку. Проте, розпочавши із переконливої перемоги на Кубку Свободи, далі рівненчани лише прогрвали та, в підсумку, посіли останнєє четверте місце…

У минулмй четвер, 14-ого серпня, в Хмельницькому взяв свій старт вже шостий за ліком розіграш Кубку Свободи, організаторами якого виступили Асоціація міні-футболу (футзалу) Хмельницької області та всеукраїнське об’єднання «Свобода». За головний трофей турніру змагалися чотири команди вітчизняної Екстра-ліги. Крім клубу із Рівного ними стали місцевий «Спортлідер+», івано-франківський «Ураган» та  львівська «Енергія»

1 тур. «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 2:3

МФК «Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Енергія» (Львів) – 4:2 (2:2)

Голи: Маринюк Мар’ян (4), Танський Віталій (13), Волянюк Михайло (23), Сондак Володимир (28) – Струк Степан (8), Кордоба Роман (19)

У своєму стартовому матчі МФК«Кардинал-Рівне» переграв львівську «Енергію». Розпочали гру супернику дуже обережно. Обидві команди перш за все робили ставку на контроль м’яча в центрі майданчику, проте до особливого загострення справа не доходила. В середині першої двадцятихвилинки «кардиналівці» зуміли заволодіти ініціативою, і втілити у забитий м’яч свою першу гольову нагоду у цьому матчі. При розіграші кутового Басич чудовою передачею знайшов Маринюка, і той холоднокровно пробив у лівий нижній кут з-за меж карного майданчика – 1:0. «Енергетики» не знітилися, і вже доволі швидко змогли відновити паритет. Це Струк відгукнувся на елегантну скидку Кордоби, і блискуче пробив зльоту точнісінько у праву «дев’ятку» – 1:1. Після цього почали тиснути вже рівняни і невдовзі таки досягли свого. Басич чудовим пасом вивів на ударну позицію Танського, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно вдотик пробивши під поперечину – 2:1. Завершення першої половини гри проходило у відчайдушних атаках «енергетиків», які цілком заслужено змогли відігратися. Оформив паритет Кордоба, який переправив сферу у сітку після націленої передачі у виконанні Струка – 2:2.

Активніше другий тайм розпочали «кардиналівці», які вже дуже швидко змогли вкотре вийти вперед у рахунку. Черговий забитий м’яч став наслідком блискучої індивідуальної майстерності Волянюка: Михайло спочатку ефектно обіграв на замасі захисника, а потім невідпорно пробив з розвороту у правий нижній кут впритул із стійкою – 3:2. Не встигли львів’яни оговтатися, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчику. Волянюк знайшов передачею на дальній стійці Сондака, який хоч і з другої спроби, але зумів переправити сферу у сітку – 4:2. Після цієї перемоги рівняни вийшли у лідери змагань після першого ігрового дня турніру.

2 тур. «Ураган» (Івано-Франківськ) – «Енергія» (Львів) – 1:2 (0:2)

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Спортлідер+» (Хмельницький) – 2:3 (0:3)

Голи: Маринюк Мар’ян (25), Піддубний Сергій (37) – Фетько Олексій (8), Засенко Андрій (11), Рибак Сергій (19)

Повторити свій успіх рівняни сподівалися і в другому матчі на турнірі, незважаючи на те, що їм протистояв господар турніру «Спортлідер+». Утім, не так сталося, як гадалося - перший тайм гри протии господарів рівненські футзалісти просто провалили, програвши «у суху» 0:3

Вже на початку другого тайму Мар'ян Маринюк сквитав один м'яч, і «Кардинал» поступово перехопив ініціативу в матчі. Ще через декілька хвилин хмельниччани «заробили» вилучення, і пенальті у власні ворота. Залишається тільки здогадуватись, як би проходив надалі поєдинок, якби Володимир Сондак реалізував пенальті. Незважаючи на невдачу, рівняни грали дві хвилини у більшості, і навіть використали тайм-аут, але скоротити відставання в рахунку так і не змогли.

Приблизно за п'ять хвилин до фінального свистка Сергій Піддубний скорочує рахунок до мінімуму, і після цього рівняни мали декілька реальних нагод відновити статус-кво. Щоправда м'яч вперто не хотів йти у ворота хмельниччан.

На фінальний штурм рівненські футболісти так і не спромоглися. Не було ні п'ятого польового та й в останні декілька хвилин хмельниччани мали декілька нагод збільшити відставання. Отож поразка «Кардинала» 2:3, яка, як виявилося згодом, була далеко не останньою.

3 тур. «Спортлідер+» (Хмельницький) – «Енергія» (Львів) – 2:2 (2:0)

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) – 5:2 (1:0)

Голи: Зварич Михайло (17, 36), Корсун Ігор (23), Лясковський Антон (33), Рудавець Тарас (35) – Танський Віталій (37), Волянюк Михайло (40)

Перед останнім ігровим днем «Кардинал» зберігав шанси на перше місце, проте після того, як «Енергія» та «Спортлідер+» закінчили свій матч 2:2, господарі оформили собі перемогу в турнірі. Тому надія залишалася лише на друге місце. Для цього у матчі з «Ураганом», рівненчанам потрібно було не програти.

От тільки гра з франківцями перетворилася для рівнян та їх вболівальників повним фіаско. Маючи повну територіальну та ігрову перевагу футболісти МФК «Кардинал-Рівне» ніяк не могли створити щось путнє в атаці.

Натомість «Ураган» свій єдиний момент у першій половині тайму використав сповна. Обрізка Маринюка в центрі поля, завершилась контратакою та голом.

А далі було ще гірше. Вже при 0:2 «відзначився» вилученням новачок команди Володимир Сондак. Грою в більшості франківці скористалися сповна, довівши рахунок до 3:0 на свою користь. Потім у ворота рівнян залетів четвертий та п'ятий м'яч. Далі «Ураган» почав грати з п'ятим польовим, але «гол престижу» капітан «Кардинал-Рівне» Віталій Танський забив коли кіпер був у воротах.

На останній хвилині зустрічі Мар'ян Маринюк та Михайло Волянюк вдвох розіграли швидку контратаку, і останній поставив крапку в цьому матчі, який завершився поразкою МФК «Кардинал-Рівне» із рахунком 2:5.

Таким чином, за підсумками «Кубку Свободи» «Спортлідер+» з сімома очками посів перше місце, «Енергія» - чотири очки і друге місце, «Ураган»  та МФК «Кардинал-Рівне», маючи по три очки зайняли, відповідно, третє та четверте місця (рівненчани поступилися франківцям за результатами очної зустрічі).

З-поміж небагатьох приємних для рівненчан на цьому турнірі новин варто відзначити приз «Кращий універсальний гравець», який отримав Михайло Волянюк.