top of page

ОДЕК ТИТУЛ ЧЕМПІОНА УКРАЇНИ НЕ ЗАХИСТИВ І ОБМЕЖИВСЯ БРОНЗОЮ

Оржівський «ОДЕК», чинний чемпіон України серед аматорів, минулого тижня відбув до Кіровоградщини, де відбулися матчі фінального етапу всеукраїнських любительських змагань по футболу. На протязі чотирьох днів квартет команд визначав одного учасника майбутнього фіналу, інший фіналіст «з’ясовувася» у «львівській» групі, поєдинки якої відбувалися на стадіоні імені Мирона Маркевича у Винниках.

Перший матч «ОДЕК» провів у середу, 17 вересня, проти «Зорі» (Білозір’я, Черкаська обл.) на стадіоні «Інгулець», смт. Петрове і здобув мінімальну перемогу завдяки голу Миколи Коляди на 70-ій хвилині. Сама гра, а, особливо, кінцівка, складалися досить драматично – спочатку на 68-ій хвилині суперник рівненчан виявився в меншості і цим швидко скористалися гравці «ОДЕКа», відкривши рахунок.

Проте вже через хвилину все мало не стало з «ніг на голову» - захисник Андрій Колаковський отримав другий гірчичник, до того ж арбітр матчу призначив пенальті у ворота оржівців. Щоправда, майстру з відбиття одинадцятиметрових Юрію Кособуцькому і цього разу вдалося продемонструвати свій хист. Як результат -  удар Левана Кошадзе із «Зорі» цілі не досяг.

Як виявилося вже пізніше, вирішальним для повпреда Рівненщини стала зустріч 18 вересня з АФ «П’ятихатська» (Володимирівка, Кіровоградська обл.). Обидві команди перед очною дуеллю мали в активі по стартовій перемозі і суперники прекрасно розуміли, що поразка саме у цій зустрічі, практично, ставить хрест на мріях про фінал. На жаль, єдиний м’яч у матчі влетів саме у сітку воріт оржівців – трапилося це на 22-ій хвилині, часу відігратися в «ОДЕК» ще було достатньо, проте не склалося…

У суботу, 20 вересня, в останньому матчі у групі, «ОДЕК» на стадіоні «Головківський», с. Головківка, без проблем  здолав «Буревісник» (смт Петрове, Кіровоградська обл.)  із рахунком 3:0. Голи забивали Віктор Газицький на третій хвилині, Віктор  Каращенко на 52-ій та Микола Коляда на  59-ій.

А от чуда у грі конкурента із «Зорею» не трапилося – нічия 1:1. Таким чином, АФ «П’ятихатська» із Кіровоградщини та винниківський «Рух» із Львівщини посперечаються за звання кращої аматорської команди України 2014 року. Вирішальний поєдинок пройде в жовтні цього року. Нагадаємо, що саме з «Рухом» минулого року наш «ОДЕК» провів фінальний матч, за підсумками якого святкував перемогу у цьому престижному аматорському турнірі.

Згідно регламенту змагань, дві команди, котрі у фінальних групах посіли другі місця, отримують бронзові нагороди. Отож, оржівський «ОДЕК» став бронзовим призером Чемпіонату України серед аматорів сезону 2014 року.

Петро МИМО, спеціально для "Рівне Ракурс"